Dostawa

29 lipca 2019 Wyłączono Przez Sklep TREKI

Paczkomat to innowacyjny system automatycznych skrytek pocztowych służący do nadawania i odbierania przesyłek. Większość maszyn dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie zakupów na www.treki.pl wybierasz opcję dostawy do Paczkomatu zlokalizowanego w dogodnym dla Ciebie miejscu. Możesz łatwo sprawdzić status przesyłki, a po jej umieszczeniu w Paczkomacie otrzymujesz 6-cyfrowy kod odbioru za pośrednictwem SMS oraz e-mail. W 98% przesyłka dociera do wybranego Paczkomatu w ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki. Odbierasz paczkę wpisując numer telefonu i otrzymany 6-cyfrowy kod odbioru. Możesz również odebrać ją za pomocą QR kodu, który również otrzymasz na maila. Masz na to aż 48h.

Zgodnie z regulaminem przesyłam firmy InPost z dnia 13.01.2023 r., czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Największą zaletą tej formy dostawy jest możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu – kurier dowozi paczkę pod same drzwi. 

Orlen Paczka to forma wysyłek do punktów odbiorów zlokalizowanych blisko Ciebie. Obierz Paczkę w Żabce, salonie prasowym RUCH lub na stacji paliw ORLEN.

 

Paczkomaty InPost 19 zł
Kurier InPost 23 zł
Orlen Paczka 15 zł


Odbiór osobisty – Najłatwiejszy ze sposobów odbioru zamówienia. Jeżeli mieszkasz w Szczecinie – po prostu przyjdź do nas 🙂 Jeśli towar jest na stanie magazynowym to otrzymasz wszystko ode ręki.
Zamówienia możliwe są do odbioru wg grafiku otwarcia sklepu dostępnego w zakładce kontakt

Wszystkie ceny przesyłek, jak również darmowa dostawa, obowiązują wyłącznie na terenie Polski, według tabeli dla wybranej opcji dostawy.