Dostawa

29 lipca 2019 1 Przez Sklep TREKI

Paczkomat to innowacyjny system automatycznych skrytek pocztowych służący do nadawania i odbierania przesyłek. Większość maszyn dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W trakcie zakupów na www.treki.eul wybierasz opcję dostawy do Paczkomatu zlokalizowanego w dogodnym dla Ciebie miejscu. Możesz łatwo sprawdzić status przesyłki, a po jej umieszczeniu w Paczkomacie otrzymujesz 6-cyfrowy kod odbioru za pośrednictwem SMS oraz e-mail. W 98% przesyłka dociera do wybranego Paczkomatu w ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki. W przypadku przesyłki pobraniowej płacisz za nią kartą bezpośrednio w Paczkomacie. Odbierasz paczkę wpisując numer telefonu i otrzymany 6-cyfrowy kod odbioru. Możesz również odebrać ją za pomocą QR kodu, który również otrzymasz na maila. Masz na to aż 48h.

Jeśli nie odbierzesz przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru przez 11 kolejnych dni, zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem.

Forma płatności
Zamówienie poniżej 400 zł Zamówienie powyżej 400 zł
Przedpłata 16 zł dostawa gratis


DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. 99% przesyłek nadawanych DPD dociera do klienta w ciągu 24 godzin. Przesyłki można śledzić podając nr listu przewozowego na stronie DPD. Wszystkie paczki wysyłane DPD objęte są ubezpieczeniem do 5000 zł.

Forma płatności
Zamówienie poniżej 400 zł Zamówienie powyżej 400 zł
Przedpłata 16 zł dostawa gratis

Najłatwiejszy ze sposobów odbioru zamówienia. Jeżeli mieszkasz blisko – po prostu zadzwoń do nas i dogadamy się w celu odbioru towaru za darmo. Możemy podjechać w każde miejsce na terenie Szczecina

Jeśli towar jest na stanie magazynowym to zamówienia realizujemy jeszcze tego samego dnia.
Zamówienia możliwe są do odbioru od poniedziałku do piątku po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Zamówienia złożone w dniach wolnych od pracy będą gotowe do odbioru od następnego pierwszego dnia roboczego po dniach wolnych.

Wszystkie ceny przesyłek, jak również darmowa dostawa, obowiązują wyłącznie na terenie Polski, według tabeli dla wybranej opcji dostawy.